GLAS OCH KERAMIK / Glas / Plexiglas 15417013

nr 1541 7013

Veronica Sofie

(f. 1985), Sverige

"Siluette". Signerad, numrerad 46/50. Tryck på plexiglas. Bildmått: 25x18 cm

Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 maj 2023
kl 20:00:00

20/5 08:29:08 1      Vinnande bud

Veronica Sofie

Läs mer om Veronica Sofie